Franchise

Franchise


Bitez Dondurma Bayiliği Hakkında
1Bitez Dondurmacısı ve siz
Bitez Dondurma zincirinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen Bitez Dondurma eğitim ve destek programlarıdır. İşletmecilerimizden beklediğimiz temel özellikler şunlardır: - Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu. - Özellikle insan yönetimi ve finansal yönetimde geniş tecrübeler. - Tüm zaman ve gücünü restoran yönetimi için harcama isteği ve imkanı. - Askerliğini tamamlamış olmak. - yeterli bir süre eğitim programını tamamlayabilmek. - Bitez Dondurma işletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak.
2Bitez Dondurma Lisansı almanın avantajları
Bitez Dondurma işletmecisi olmak, size verilecek eğitim ve destekler sonucu başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.
3Kendi İşinizin Sahibi Olmak
Bitez Dondurma işletmecisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da Bitez Dondurma uzmanlığı ve deneyimini yanınıza almanız, dolayısıyla da risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.
4Alacağınız Destek ve Servisler
Tüm işletmecilere birinci günden başlamak üzere verilen yoğun ve kaliteli eğitimler, restoran dekorasyonu ve ekipman yerleşimi, ulusal ve lokal pazarlama destekleri, mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik malzeme alımı ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme gibi; ama bunlarla sınırlı kalmayan, Bitez Dondurma eksperlerinin size sağlayacağı destek ve danışmanlık.
5Zengin İnsan İlişkileri
Bir takım olarak çalışacağınız ekibiniz ve müşterilerinizle kurucağınız iletişim size insan ilişkilerinin zengin olduğu bir ortam yaratacaktır.. Bitez Dondurma Başarısına Katkıda Bulunabilme Fırsatı Bitez Dondurma işletmecileri, sadece sistemi en iyi şekilde uygulayan değil, aynı zamanda sistemin mükemmelleştirilmesi konusunda da aktif rol alan kişilerdir. İşletmeciler ayrıca, yeni ürünler geliştirme konusunda da önemli roller üstlenmişlerdir. Örneğin Bitez Dondurma'ın en başarılı ürünlerinden konyaklı dondurma, bir Bitez Dondurma işletmecisi tarafından yaratılmıştır.
6Kişisel Tatmin
Bitez Dondurma ile beraberliğiniz hem kendi işletmenizin patronu hem de uluslararası bir organizasyonun üyesi olmanın getireceği kişisel tatmini sağlayacaktır.
7Kişisel ve Profesyonel Gelişim
Bitez Dondurma'ın size sağlayacağı sağlam bir işletme deneyimi ve eğitimden dolayı üstün bir profesyonel gelişim sağlayacaksınız. Kısacası, bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta Bitez Dondurma ve üstün avantajları, sağlıklı ve kârlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.